Teenus “KÕIK HINNA SEES”

Soovitame klientidel valida teenuse „KÕIK HINNA SEES“, sest see võimaldab paremini kavandada meie tööd – tellides meie teenuse kevadel, saab töid teostada suvel või sügisel, säilitades fikseeritud hinna ja garantii tellimuse täitmise ajal.

Teenus “KÕIK HINNA SEES” olemus:

  • Hind on arvestatud ruutmeetri alusel kooskõlas kliendi soovidega ja sisaldab kõiki töid ja materjali kulusid.
  • Teenuse maksumus määratakse kliendile lepingu sõlmimise päeval ja lepingu kehtivuse aeg on mitte pikem kui 4 kuud ning summa ei sõltu turuhinna üldisest kasvust töödele, materjalidele ja kütusele.
  • Teenus sisaldab garantiid ning hooldust 30 päeva jooksul.
  • Sisaldab kindlustust töövõtja force majeure (vääramatu jõu) asjaolude puhuks.
  • Lepingutingimused teenuse “KÕIK HINNA SEES” kohta kehtivad 4 kuud.
  • Spetsialisti tasuta konsultatsioon Tallinna piires.

Kuna krundi haljastus ja heakorrastustööd on hooajatööd, mistõttu hooajal tellimuste arv järsult tõuseb, palume Teid tellimus varakult teha.

Tööde ajakava planeerimisel palume arvestada ilmastikutingimustega ja tutvuda teenuse “KÕIK HINNA SEES” tingimustega.

Teenuse “KÕIK HINNA SEES” lepingu sõlmimisel me ei küsi ettemaksu tööde ning materjalide eest. Eraklient tasub teenuse eest 7 kalendripäeva jooksul tööde lõpetamisest alates ning ettevõtetele kehtib maksetähtaeg 14 kalendripäeva.

Teenuse “KÕIK HINNA SEES” puhul kasutatakse meie firma puistematerjale.

Millistel juhtudel tasub valida teenust „KÕIK HINNA SEES“?

Teenus “KÕIK HINNA SEES” eeldab kõigi tööde teostamist, kus objektil teostatakse töid nullist kuni lõpliku valmimiseni. Teenus ei sobi üksikute või episoodiliste tööde teostamiseks, kui on otstarbekam sõlmida leping konkreetsete tööde osutamiseks.

Teenuse “KÕIK HINNA SEES” sõlmimisel ei pea klient muretsema tööde planeerimise pärast, tegelema tööde ja materjalide maksumuse arvutamisega ning organiseerimise küsimustega, kuna kõigi vajalike töödega tegeleme meie.