Heakorrastus ja haljastus

Heakorrastus

Tänavakivide paigaldamine – see on üks maastiku kujundamise liik mis heakorrastab territooriumi ja kaitseb teie jalanõusid pori ja niiskuse eest. Professionaalselt sillutatud aiateede kasutusiga on üle 20 aasta. Seoses sellega, me soovitame enne sillutustöödega pealehakkamist, tellida tööde projekt. Suur valik sillutusmaterjale võimaldab valida stiili ja värvigamma vastavalt oma võimalustele. Sillutustööd on küllaltki tehnoloogilised ja töömahukad . 90% ulatuses on see käsitsi töö.

Alates 2017. aastast otsustasime hakata osutama oma klientidele tänavakivide paigaldamise ehk sillutustööde teenust. Varasemalt puutusime tihiti kokku firmadega kes hooaja algul võtsid töösse objekti aga hiljem, venitades töödega küsisid kliendilt lisaraha.

Meie töö põhimõte on:
Klient tellis töö, panime paika tähtajad ja igaüks täidab oma kohustusi vastavalt sõlmitud lepingule.
Meie küsime kliendilt raha vaid enda tehtud tööde eest aga samas aitame ka kliendil muretseda materjalid ja organiseerida selle võimalikult soodne kohaletoomine.

Kliendile on oluline teada:

  • Millise kiviga ta soovib sillutada oma tee (värv, kuju).
  • Sirgjoonelise tee sillutamine on alati odavam nii materjalikulu kui ka töö poolest.
  • Millisele täitepinnasele soovib klient teha sillutuse (liiv või kruus).

Haljastamine

Maamaja, suvilat või asutust ümbritsev hästi läbimõeldud haljastus võib paljutki öelda omaniku maitse kohta ja sellega töötada tema imago heaks. Tuleks mõista, et see maastikukujunduse osa – haljastus, nõuab samuti professionaalset lähenemist nagu ka teised osad: geodeetiline mõõdistamine, drenaažitööd, niisutussüsteemide paigaldamine jms. Elustaimede istutamine on aastakümneteks ja see ei ole sugugi lihtne töö. Siin tuleb arvestada paljusid erinevaid tegureid.

Me aktiivselt arendame istikutega töötamise kogemust. Oleme alustanud roheliste okaspuutaimede otsetarnetega Poolast, Hollandist ja Saksamaalt vastavalt klientide soovile. Samuti tegeleme taimede istutamise ja hooldamisega. Areneme ilupuude pügamise (topiaarkunsti) suunas.

Me oleme teinud palju muruväljakuid ja nende hoolduse töid. Haljasalade hooldustööd sisaldavad ka muruniitmist ja taimede hooldamist.
Haljastustööde hind sõltub territooriumi suurusest ja hooldustööde ajast.

Kõigis neis küsimustes me konsulteerime igat klienti individuaalselt . Kirjalikke hinnapakkumisi firmadele osutame vaid tasulise teenusena.